Informacje

Nowe produkty

Promocje

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Obuwie Joanna - Rzeszów, Gałęzowskiego 6

Lista produktów producenta: GREGOR

Firma GREGOR to ceniona firma obuwnicza znana na polskim i światowym rynku.
Zakład zajmuje się głównie produkcją obuwia dla służb mundurowych to gwarantuje trwałość, najwyższą jakość użytych materiałów i wygodę użytkowania. Producent w swojej ofercie posiada buty damskie, męskie i młodzieżowe.

Firma produkująca te buty posiada certyfikaty jakości ISO: 9000 oraz 14000 potwierdzone przez Wojskową Akademię Techniczną z Warszawy. Obuwie produkowane przez tę firmę to przeważnie glany, które idealnie wpisują się w styl heavy duty, będą idealnym obuwiem na motocykl, na koncert metalowy lub jako buty wojskowe.

Glany damskie - Glany Gregor buty niezawodne


Moda na glany - zawitała do nas stosunkowo niedawno, lecz jakże mocno zakorzeniła się i rozpowszechniła wśród młodszego i starszego pokolenia. Jeszcze parę lat temu glany nosili tylko motocykliści i fani muzyki metalowej, jednak teraz na ulicach możemy zobaczyć połączenia ciężkich masywnych glanów damskich ze zwiewną sukienką czy spódnicą. Glany wśród kobiet to przesiadka ze szpilek i botków na słupku do szerokich masywnych i wygodnych (choć nie zawsze na początku) glanów. Szczerą miłością kobiety pokochały glany Martens, ale też glany na platformie, jak i glany z blachą - glany Gregor. Wysokie glany w ofercie polskiego producenta to glany 10 dziurek, które będą idealną alternatywą dla botków jesiennych i zimowych. Na wiosnę polecamy Paniom niskie glany Gregor, które dodadzą zadziornego charakteru całej stylizacji.


Buty glany męskie - klasyczne czarne glany GREGOR


Panowie od dawna są miłośnikami ciężkich brzmień i ciężkich butów, jakimi są glany męskie. Najczęściej sięgają po klasykę, czyli czarne wysokie glany Gregor, niektórzy mówią na nie glany wojskowe. Swoją popularność zawdzięczają nienagannej jakości wykonania, użytych do produkcji materiałów najwyższej jakości oraz trwałości, która idzie w parze z poprzednimi aspektami. Panowie, którzy lubią przejażdżki motocyklowe upodobali sobie glany Gregor, ponieważ posiadają wzmacniane blachą czubki oraz podeszwy wsparte wkrętami. Te wzmocnienia sprawiają, że skórzane glany polskiej marki są dobrym zastępstwem dla trekkingów do pieszych wędrówek po górach. Glany męskie to kwintesencja męskości i dobrego gustu.


Glany wysokie i niskie glany 3 dziurkowe


W naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele rodzajów glanów, posiadamy niskie glany i wysokie glany, które sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Glany wysokie są najbardziej popularne i częściej wybierane niż glany niskie, lecz jakością nie różnią się ani trochę. Oba rodzaje są wykonane z wysokojakościowej skóry naturalnej. Glany Gregor zapewniają wygodę w cieplejsze i zimniejsze dni i pozwalają na wybór obuwia, który będzie najlepiej dostosowane do warunków atmosferycznych. Zimą polecamy wybrać glany wysokie wiązane, najlepiej na platformie oraz z gumowymi, antypoślizgowymi spodami. Wiosna to pora na niskie glany 3 dziurkowe, które super wyglądają w połączeniu  ze spodniami i sukienką.

Więcej
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów