PROMOCJA NA DZIEŃ MATKI  ZOBACZ

Obuwie Joanna to firma oferująca buty damskie, młodzieżowe i w mniejszym stopniu męskie. Sprzedaż butów i akcesoriów obuwniczych rozpoczęliśmy w sklepie stacjonarnym przy ulicy Gałęzowskiego w Rzeszowie.

Obecnie dostrzegając potrzeby klientów, wychodzimy na przeciw oczekiwaniom, oferując również swoje usługi po przez sprzedaż w sklepie internetowym, jak też na znanych portalach aukcyjnych.

Właścicielka sklepu to sprzedawca obuwia z 20 letnim doświadczeniem, posiadająca wiedzę pozwalającą wybrać z pośród szerokiej gamy producentów i oferowanych przez nich wzorów obuwie, które spełnia kryteria: elegancji, funkcjonalności oraz wygody - która jest dla nas kluczowa.

Dlatego nieprzypadkowo hasłem widniejącym w logo sklepu internetowego jest idea pragmatyzmu.

Praktycznie - znaczy dla nas: prosto, elegancko, wygodnie. Oznacza buty, które cenowo odpowiadają swojej wygodzie, trwałości i wartości.

Praktyczne podejście oznacza również sposób obsługi klienta. Z tego punktu widzenia najważniejsze jest jego zadowolenie. Kładziemy nacisk nas stałą relację z klientem. Takie podejście przez lata zaskarbiło nam rzeszę stałych klientów. Po prostu miło jest widzieć w sklepie klientów w " naszych " butach, wracających co sezon, uśmiechniętych i zadowolonych z zakupu.

Obecnie, kiedy całkowitej dewaluacji uległo określenie doradca ( klienta ) czy sprzedawca, tym co najbardziej nas motywuje do pracy jest wzajemna relacja i polecenie klienta nas innej osobie, jako sprawdzonego i zaufanego sprzedawcę butów.

Mimo, że sprzedaż przez internet to inne wyzwania, mamy nadzieję, że dotychczasowe doświadczenie, pozwoli nam skutecznie zdobywać szerokie grono zadowolonych klientów, powracających do nas z uśmiechem, czy to przez drzwi sklepu stacjonarnego, czy też witrynę internetową.

___

Dziękujemy za zaufanie

Ekipa - obuwiejoanna.pl