Sandały i klapki do -50% Sprawdź ofertę
Brak produktów
Pojemny torebko plecak damski ze skóry ekologicznej, który można nosić aż na 3 sposoby. Torba ma 1 komorę główną bezpiecznie zasuwaną na zamek i kilka innych mniejszych kieszeni. Regulowane szelki łatwo można dopasować do wzrostu. Torba mieści format A4.
0 Przedmiot Przedmioty
Ten produkt nie jest dostępny.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności: 2024-08-22
TOREBKO PLECAK DAMSKI POJEMNY TORBA DAMSKA
Pojemny torebko plecak damski ze skóry ekologicznej, który można nosić aż na 3 sposoby. Torba ma 1 komorę główną bezpiecznie zasuwaną na zamek i kilka innych mniejszych kieszeni. Regulowane szelki łatwo można dopasować do wzrostu. Torba mieści format A4.
Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :
* Wymagane pola
Sposoby dostawy | Nazwa | Czas dostawy | Cena |
---|---|---|---|
![]() | Przesyłka kurierska | / Dostawa do 1 - 2 dni roboczych pod wskazany adres, po wpłacie na konto lub szybkim przelewem PayU | Za darmo! |
![]() | Przesyłka kurierska pobraniowa | / Dostawa do 1 - 2 dni roboczych pod wskazany adres, płatność przy odbiorze przesyłki. | Za darmo! |
![]() | Odbiór w punkcie po przedpłacie - Paczkomaty 24/7 | / Dostawa do 1 - 2 dni roboczych, po wpłacie na konto lub szybkim przelewem PayU | Za darmo! |
![]() | Pocztex Kurier48 | / Dostawa do 2 - 3 dni roboczych pod wskazany adres, po wpłacie na konto lub szybkim przelewem PayU | Za darmo! |
![]() | Pocztex Kurier48 pobranie | / Dostawa do 2 - 3 dni roboczych pod wskazany adres, płatność przy odbiorze przesyłki. | Za darmo! |
![]() | Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym: Rzeszów, Gałęzowskiego 6 | / Natychmiast | Za darmo! |
* Dla zakupów powyżej 150,00 zł darmowa dostawa!
Wymiary:
Torebka posiada:
Marka: Linda
Klasyczny torebko-plecak damski, który można nosić na trzy sposoby: na ramieniu, jako plecak oraz po przepięciu pasków, przez ramię jak listonoszkę.
Wykonana z miękkiej skóry ekologicznej, torebka jest łatwa do czyszczenia wilgotną ściereczką i nie wymaga skomplikowanej pielęgnacji. Materiał jest bardzo przyjemny w dotyku i ładnie układa się podczas noszenia, podobnie jak skóra naturalna.
Torebka posiada regulowany pasek na ramię, długi pasek i szelki w jednym, co umożliwia łatwe dopasowanie długości pasków do własnych preferencji i wzrostu.
Torebka jest bardzo pojemna - swobodnie zmieści składaną parasolkę, duży portfel, drugie śniadanie, torby na zakupy, małą butelkę wody, kosmetyczkę i książkę. Mieści format A4.
Komora główna oraz pozostałe kieszenie zamykane na zamek błyskawiczny zapewniają bezpieczeństwo akcesoriów przed kradzieżą, a także wygodę i funkcjonalność.
Kilka mniejszych kieszeni, zarówno z zewnętrznej strony, jak i wewnątrz, pozwala na przemyślaną organizację torebki. Warto chować w nich małe przedmioty, np. klucze czy lusterko.
Lekko usztywniane dno stabilizuje przedmioty w torebce, np. pojemnik z drugim śniadaniem.
Idealna na co dzień, do pracy, na spacery i zakupy. Bardzo praktyczna torebka, dzięki możliwości noszenia jej na trzy sposoby, sprawdzi się w każdej codziennej sytuacji.