Sandały i klapki do -50% Sprawdź ofertę
Brak produktów
Elegancka duża torebka damska na ramię i przez tułów z regulowanymi paskami. Wykonana z trwałej eko skóry, jest lekko usztywniana, zawsze zachowuje swój kształt. Posiada dużą komorę z przegrodą i mniejsze kieszenie w środku i na zewnątrz. Mieści A4.
2 Przedmiot Przedmioty
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności: 2025-03-03
ELEGANCKA TOREBKA DAMSKA DUŻA SZTYWNA DO PRACY
Elegancka duża torebka damska na ramię i przez tułów z regulowanymi paskami. Wykonana z trwałej eko skóry, jest lekko usztywniana, zawsze zachowuje swój kształt. Posiada dużą komorę z przegrodą i mniejsze kieszenie w środku i na zewnątrz. Mieści A4.
Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :
* Wymagane pola
Sposoby dostawy | Nazwa | Czas dostawy | Cena |
---|---|---|---|
![]() | Przesyłka kurierska | / Dostawa do 1 - 2 dni roboczych pod wskazany adres, po wpłacie na konto lub szybkim przelewem PayU | Za darmo! |
![]() | Przesyłka kurierska pobraniowa | / Dostawa do 1 - 2 dni roboczych pod wskazany adres, płatność przy odbiorze przesyłki. | Za darmo! |
![]() | Odbiór w punkcie po przedpłacie - Paczkomaty 24/7 | / Dostawa do 1 - 2 dni roboczych, po wpłacie na konto lub szybkim przelewem PayU | Za darmo! |
![]() | Pocztex Kurier48 | / Dostawa do 2 - 3 dni roboczych pod wskazany adres, po wpłacie na konto lub szybkim przelewem PayU | Za darmo! |
![]() | Pocztex Kurier48 pobranie | / Dostawa do 2 - 3 dni roboczych pod wskazany adres, płatność przy odbiorze przesyłki. | Za darmo! |
![]() | Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym: Rzeszów, Gałęzowskiego 6 | / Natychmiast | Za darmo! |
* Dla zakupów powyżej 150,00 zł darmowa dostawa!
Wymiary:
Torebka posiada:
kolor okuć: srebrny
Marka: Luigisanto
Usztywniana, elegancka duża torebka damska na ramię z regulowanymi rączkami. Torebka jest utrzymana z eleganckim stylu, co czyni ją idealnym wyborem do biura lub na spotkania towarzyskie. Można ją nosić na 2 sposoby: na ramieniu i przez ramię na długim pasku.
Będzie idealna na co dzień do pracy, na zakupy i spotkania z przyjaciółmi, na uczelnię i do szkoły.
Długi regulowany pasek przez tułów - możesz wygodnie nosić torebkę prze tułów zyskując swobodę rąk. Pasek szybko dopasujesz do wzrostu i komfortu noszenia. Większa szerokość paska poprawia wygodę i sprawia, że nie wpija się on w ramię nawet przy większej wadze torebki. Jeśli nie chcesz nosić torebki w ten sposób możesz go odpiąć i wykorzystać w innej torebce.
Regulowane rączki na ramię - Dzięki regulacji na sprzączkę możesz dopasować długość pasków do własnego komfortu. Rączki są długie, więc bez problemu założysz torbę na grubą kurtkę.
Przestronna i dobrze zorganizowana komora zasuwana na zamek - przedmioty trzymane przez Ciebie w torebce będą chronione przed kradzieżą, dzięki obecności zamka. Komora jest przedzielona na 2 części przegrodą, która zapobiega mieszaniu się przedmiotów ze sobą. Przegroda pełni też funkcję dużej kieszeni na zamek - możesz zrobić z niej kosmetyczkę lub trzymać w niej tablet, czytnik. 2 małe kieszenie otwarte pozwalają na szybkie zlokalizowanie telefonu w torebce i schowanie drobiazgów. Mała kieszonka na zamek posłuży Ci do schowania cennych przedmiotów.
Torebka jest bardzo pojemna i mieści A4, przykładowo zmieści: laptop, teczkę A4 z dokumentami, składany parasol, średnią kosmetyczkę, butelkę wody 0,5l, siatki na zakupy, drugie śniadanie, chusteczki, telefon, duży portfel, klucze i inne drobne kobiece akcesoria.
Przydatne kieszonki zewnętrzne - przestronna kieszeń na magnetyk z przodu oferuje dodatkowe miejsce na przechowywanie akcesoriów. Tylna kieszonka na zamek pozwala na dyskretne przechowywanie przedmiotów. Umieszczając akcesoria w zewnętrznych kieszeniach nie musisz każdorazowo otwierać głównej komory, by szybko coś znaleźć.
Torebka jest lekko usztywniana i posiada usztywnione dno - torebka zawsze zachowuje swój nienaganny kształt, nawet gdy nie jest wypełniona akcesoriami. Możesz ją swobodnie postawić w wybranym miejscu i nie będzie się przewracać.
Wykonana ze skóry ekologicznej - Torebka wygodna w użytkowaniu, dzięki wytrzymałej, miękkiej i plastycznej skórze ekologicznej, posłuży Ci na kilka sezonów. Eko skóra ma groszkową fakturę, jest łudząco podobna to toreb ze skóry naturalnej.
Torebka bardzo fajna
Idealna do pracy, pakowna, fajnie zachowuje kształt, bo jest usztywniona, dokumenty się nie gniotą.