Informacje

Nowe produkty

Promocje

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Obuwie Joanna - Rzeszów, Gałęzowskiego 6

Klapki z kolcami fakirki

Klapki z kolcami masujące tzw. fakirki włoskie, posiadają działanie leczniczego masażu stóp. Uważane za obuwie medyczne, stymulują określone punkty, receptory poprawiają krążenie krwi, zwiększając ukrwienie stóp. Stosowane są jako obuwie medyczne, zdrowotne czy ortopedyczne. Klapki fakir to nie tylko białe klapki zdrowotne, ale również kolorowe ...

Klapki z kolcami masujące tzw. fakirki włoskie, posiadają działanie leczniczego masażu stóp. Uważane za obuwie medyczne, stymulują określone punkty, receptory poprawiają krążenie krwi, zwiększając ukrwienie stóp. Stosowane są jako obuwie medyczne, zdrowotne czy ortopedyczne. Klapki fakir to nie tylko białe klapki zdrowotne, ale również kolorowe ładne damskie klapki.

Nasze klientki używają je jako klapki po domu, używane zamiennie z kapciami, laczkami, pantoflami. Również jako wygodne klapki do pracy, biura czy robocze do kuchni lub w innych miejscach gdzie wykonuje się pracę stojąco - chodzącą. Mogą również służyć za obuwie klapki lekarskie.

Opinie jakie można spotkać na temat tych butów są pochlebne. Tak jak obuwie ortopedyczne pomagają zachować stopom zdrowie a po przez masujące wypustki działać na całe ciało uciskając, masując w ten sposób newralgiczne części ciała. Nawet jeżeli specjalnie nic nam nie dolega to można je stosować jako obuwie profilaktyczne. Profilowana wkładka pomaga stopie zachować anatomiczny kształt i ułożenie. Buty z kolcami mogą być wygodne. Tak jak nasze Włoskie klapki, które wyposażono w mięsistą, grubszą podeszwę, amortyzującą i dającą ukojenie kręgosłupowi.

Więcej

Klapki z kolcami fakirki Jest 24 produktów.

Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów