Informacje

Nowe produkty

Promocje

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Obuwie Joanna - Rzeszów, Gałęzowskiego 6

Klapki z kolcami fakirki

Klapki z kolcami masujące tzw. klapki fakirki, posiadają działanie leczniczego masażu stóp. Klapki fakirki damskie to obuwie medyczne, włoskie spody Sanitas podobnie jak Scholl poprawiają krążenie krwi, zwiększając ukrwienie stóp. Stosowane są jako obuwie medyczne, zdrowotne, sanitarne czy ortopedyczne.

Klapki masujące fakirki - rodzaje

Trzeba z...

Klapki z kolcami masujące tzw. klapki fakirki, posiadają działanie leczniczego masażu stóp. Klapki fakirki damskie to obuwie medyczne, włoskie spody Sanitas podobnie jak Scholl poprawiają krążenie krwi, zwiększając ukrwienie stóp. Stosowane są jako obuwie medyczne, zdrowotne, sanitarne czy ortopedyczne.

Klapki masujące fakirki - rodzaje

Trzeba zwrócić uwagę, że klapki zdrowotne to nie tylko klapki z kolcami masującymi. Wśród rodzajów są klapki fakirki z kolcami jak też z wysokimi kolcami, z kamieniami, z magnesami. Wszystkie te odmiany to klapki zdrowotne, jednak najbardziej popularne są właśnie klapki fakirki. Pewnie po przez fakt, że od wielu lat są ogólnie dostępne i dość rozpowszechnione jako damskie klapki, czy to jako obuwie do chodzenia po mieszkaniu czy domu. Sam sklep obuwiejoanna.pl we wczesnych latach swojej działalności oferował klapki polskiego producenta Solo Radom. Potem wraz ze wzrostem cen zakupu wspomnianego producenta jak i chęcią poszerzenia oferty w zakresie klapek damskich podjęto współpracę z włoskim producentem FIN-FLEX.

Część z panów również przekonała się, iż klapki masujące są również dla nich, dlatego też również cieszą się uznaniem męskiego grona odbiorców, chcących używać klapki fakirki męskie. Obecnie zapytania o męskie klapki powodują, że w przyszłości są plany poszerzenia oferty o męskie odmiany klapek oferujących masaż.

Dzieci mające problemy z płaskostopiem mogą również stosować jako uzupełnienie chodzenia z wkładką ortopedyczną klapki masujące. Również i w tym segmencie notujemy zapytania o klapki dla dzieci. Wiemy, że oferuje je firma Lano i Atletico. Podobnie jak w segmencie klapek męskich są plany poszerzenia sprzedaży o takie obuwie dziecięce.

Gdzie możemy używać klapki fakirki

Ze względu na nasze stopy i ich zdrowie a w zasadzie na ich dobro. Powinniśmy możliwie jak najczęściej używać nasze klapki z kolcami damskie. Są to damskie klapki w których możemy chodzić po biurze, po domu. Zwłaszcza tam gdzie zdarza się nam dużo czasu spędzać na nogach. Masaż, który wykonają nam klapki damskie fakirki z pewnością ze względu na swoje właściwości lecznicze przysłuży się naszemu lepszemu samopoczuciu. Tym bardziej jest to możliwe, ponieważ obecne wzory klapek nie przypominają obuwia ortopedycznego a ze względu na oryginalne kolory możesz je pokazać nie tylko jako biały zwykłe klapki fakirki z kolcami, ale nowe, kolorowe i atrakcyjne buty. Klapki mogą mieć nie tylko biały spód, podeszwa, ale bardziej praktyczne szare czy granatowe a nawet czarne. Fakirki mogą posiadać różną ilość pasków. Paski to też atrybut dzięki któremu można co jakiś czas odmienić nie tylko wygląd ale i komfort chodzenia. Jeden pasek sprawia, że klapki fakirki będą bardziej klapać i trzeba będzie je bardziej trzymać palcami ale za to klapki prezentują się ładniej. Klapki fakirki z większą ilością pasków powinny lepiej trzymać obuwie na stopie a im wyżej zachodzą na podbicie to będą stabilniejsze do chodzenia. Znowu szerszy pasek zakryje defekty stopy w postaci przykostek czy haluksów.

Kto może używać klapki fakirki damskie

W zasadzie nie spotkaliśmy się z głosami sprzeciwu, aby klapki masujące, klapki fakirki miały negatywny wpływ na zdrowie i akupresura miała mieć jakieś przeciwwskazania. Masa klientów pytała swoich ortopedów, czy aby nie ma sprzeczności w używaniu wkładek ortopedycznych i klapek fakirek. Jak sie okazuje gro lekarzy zaleca stosowanie spodów o wysokości pod pięta około 4 centymetry. Klapki fakirki z włoskiej firmy Fin-flex właśnie taką wysokość spodu posiadają, więc wydaje się, że to je stanowczo predestynuje jako obuwie medyczne czy ortopedyczne. Dodatkowo podwyższenie i wyprofilowanie w części śródstopia pomaga zachować anatomiczny kształt ułożenia stopy. To korzystnie wpływa na postawę i komfort chodzenia. Klapki damskie fakirki podczas chodzenia wykonują masaż spodniej części stopy i jeżeli kolce klapek nie powodują znacznego dyskomfortu podczas chodzenia to można je stosować. Ponadto klapki fakirki często w początkowym czasie ich użytkowania powodują że kolce są zbyt mocno odczuwalne i nie jesteśmy w stanie długo w nich chodzić, to nie powinno nas zrażać, bo po pewnym czasie klapki fakirki z kolcami stają się mniej uciążliwe i częste choć niezbyt długie ich używanie powinno uodpornić nasze stopy na tyle skutecznie byśmy mogli w nich spędzać całe dnie.

Które klapki wybrać

W jakim kolorze klapki fakirki

To które klapki fakirki będą dla nas odpowiednie będzie zależne od wielu czynników. Wpływ na to będzie miało to jaki kolor preferujemy, bo czy to granat, czy biały, bądź inny z kolorów które lubimy z pewnością wśród szerokiej gamy kolorystycznej klapek i spodów znajdziemy swój ulubiony. Są wśród tych kolorów, klapki w kwiaty o głębokich kolorach granatu czy fuksji na praktycznych i wygodnych spodach w kolorach które się nie brudzą a w zasadzie nie okazują oznak zabrudzenia jak to się ma w białych klapkach na białych spodach. Również klasyczne białe klapki fakirki mają swoje specyficzne zastosowania, którym nie sposób sprostać klapkom w kolorach. Są to miejsca gdzie taki kolor jest kolorem funkcyjnym i są to przede wszystkim takie miejsca jak szpitale czy stołówki czy kuchnie o szczególnym rygorze konkretnych kolorów ubioru, czy tzw, dress kodu.

Ile pasków powinny mieć fakirki klapki

Innym kryterium, które możemy przyjąć wybierając nasze fakirki damskie lub męskie będzie ilość pasków lub to czy na przykład chcemy je mieć regulowane na rzep. Ilość pasków jakie oferują nam klapki będzie warunkowało komfort użytkowania. Wygodne klapki fakirki z kolcami to w zależności do jakich celów je potrzebujemy, parametry których pożądamy. Tak jak wcześniej już pisaliśmy jeden pasek to ładniejsza choć mniej trzymająca stopę wersja. Fakirki z dwoma paskami to konsensus pomiędzy ładnym wyglądem i stabilnym trzymaniem się klapek na stopie. Znów trzy paski to maksimum komfortu, stabilności i mocnego trzymania stopy.

Jaki rozmiar powinny mieć moje klapki fakirki

Według informacji jaką podaje sklep online obuwiejoanna.pl klapki fakirki damskie włoskiej firmy FIN-FLEX mają zaniżony rozmiar. Co to znaczy dla osoby dopasowującej buty? Znaczy to, że długość wkładki należy dopasować mierząc stopę i porównując z pomiarami dokonanymi przez sklep. Wszystkie klapki są mierzone od brzegu pod piętą po brzeg pod palcami. Według pomiarów sklep zaleca wybrać fakirki o jeden numer większe od normalnie noszonego. To znaczy, że jeżeli wygodne dla nas klapki które juz posiadamy sa w rozmiarze 38 to klapki z kolcami masującymi powinniśmy wybrać w rozmiarze 39. Podany przykład sprawdza się w przypadku gdy wybieramy klapki akurat z tej włoskiej firmy co nie znaczy, że w przypadku innych producentów będzie tak samo. Ważnym jest aby przy wyborze rozmiaru kierować się pomiarami wykonanymi dla swojej stopy - koniecznie w centymetrach. Zbyt małe klapki masujące będą niekomfortowe do chodzenie z tego powodu, że pięta lub palce będą wystawać po za wyściółkę z kolcami, co będzie wyglądało nieestetycznie a oprócz tego pięta lub palce będą przez kolce na przegu klapka mocno uciskane od spodu.

Gdzie kupić klapki fakirki damskie

Oczywiście polecamy nasz sklep internetowy Obuwie Joanna z Rzeszowa www.obuwiejoanna.pl

Dokładnie te klapki o których piszemy można znaleźć w kategorii Klapki z kolcami fakirki. Staramy się utrzymywać w stałej dostępności pełną rozmiarówkę, tak by każdy rozmiar był dostępny we wszystkich kolorach i każdy klient mógł kupić swoje damskie klapki. Klapki fakirki damskie to z pewnością nasz produkt, którego nie powinno zabraknąć. Zakupy w naszym sklepie nie powinny sprawić Państwu problemów a nawet gdyby tak było, polecamy wygodne klapki zamówić przez telefon.

Prowadzimy również sprzedaż na największym portalu aukcyjnym Allegro, gdzie obok marek Scholl, Sanitas oferujemy włoskie fakirki klapki FIN-FLEX. Wiemy, że każdy klient robi zakupy głównie w miejscu do którego się przyzwyczaił i gdzie mu jest wygodnie.

Klapki fakirki opinie

Zarówno opinie na temat samych klapek jak i sposobu, jakości i szybkości realizacji zamówień można poczytać na naszym sklepie w opisach klapek masujących np. tu >>> Klapki profilaktyczne masujące fakir również na samym Allegro można znaleźć odpowiedź czy warto i czy bezpieczne są zakupy w naszym sklepie. Ze swojej strony zachęcamy do dołączenia do grupy naszych stałych klientów. Ilość i mnogość kolorystyczna sprawia, że fakirki nie znudzą się po przed możliwość wyboru innego koloru lub innej ilości pasków.

Więcej

Klapki z kolcami fakirki Jest 131 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 131 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 131 elementów