Katalog

Włączone filtry:
Rozmiar

Informacje

Nowe produkty

Promocje

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Obuwie Joanna - Rzeszów, Gałęzowskiego 6

Glany

Glany, to nieprzemijający atrybut młodzieży niepokornej, chcącej czegoś więcej, idącej pod prąd. To też ciekawa wariacja w modzie damskiej. Rozmiar tu nie ma znaczenia, bo czy glany damskie czy męskie nie różnią się wyglądem. Przykładem są Martensy, często nabywane na Allegro, mające opinie stonowanej wersji klasycznego glana z blachą w czubkach...

Glany, to nieprzemijający atrybut młodzieży niepokornej, chcącej czegoś więcej, idącej pod prąd. To też ciekawa wariacja w modzie damskiej. Rozmiar tu nie ma znaczenia, bo czy glany damskie czy męskie nie różnią się wyglądem. Przykładem są Martensy, często nabywane na Allegro, mające opinie stonowanej wersji klasycznego glana z blachą w czubkach, wojskowym sznycie i na solidnym protektorze. Jakimi są proponowane przez nas glany polskiej firmy Gregor

Najpopularniejsze to odmiany na 8 lub 10 dziurek. Są też krótkie czy niskie, jak też bardzo wysokie na 15 i więcej dziurek.

Największym powodzeniem cieszą się glany typu martens w kolorach biały, granat, bordo, ale i też klasyczne czarne glany w odmianach skóry lakierowanej i matowej licowej, które nasz sklep ma w swej ofercie.

Glany występują w wersjach ocieplonej na zimę, jak też nieocieplone na sezon wiosny czy jesieni, kiedy to stają się nieodzownym towarzyszem górskich szlaków.

Więcej

Glany Jest 10 produktów.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów