Katalog

Włączone filtry:
Kolor

Informacje

Nowe produkty

Promocje

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Obuwie Joanna - Rzeszów, Gałęzowskiego 6

Półwkładki do butów

Wkładki na wrażliwe stopy

Półwkładki to małe akcesoria obuwnicze, które wypełniają buty w części śródstopia. Ich głównym zadaniem jest amortyzacja, eliminacja wstrząsów pojawiających się podczas chodzenia oraz wyczuwalnych nierówności pod stopami. Mogą też być wykorzystywane w celu zmniejszenia butów do 0,5 rozmiaru, z zależności od grubości. Na...

Wkładki na wrażliwe stopy

Półwkładki to małe akcesoria obuwnicze, które wypełniają buty w części śródstopia. Ich głównym zadaniem jest amortyzacja, eliminacja wstrząsów pojawiających się podczas chodzenia oraz wyczuwalnych nierówności pod stopami. Mogą też być wykorzystywane w celu zmniejszenia butów do 0,5 rozmiaru, z zależności od grubości. Nazywamy je w ten sposób, gdyż nie wyściełają całej powierzchni pod stopą, a tylko pewny obszar, lecz spełniają podobną rolę, jak tradycyjne wkładki do butów. Jeśli jesteś osobą z wrażliwymi stopami to wkładki pod palce są dla Ciebie, ponieważ z pewnością podniosą komfort użytkowania obuwia, nie tylko tego na wysokim obcasie, lecz też półbutów lub tenisówek.

Półwkładki do butów na wysokim obcasie

Ten rodzaj wkładek szczególnie dobrze sprawdza się w szpilkach i czółenkach, gdy stopa przyjmuje nienaturalną pozycję w trakcie ruchu i pojawia się ból stóp, a dokładniej śródstopia. Wkładki pod palce potrafią zmniejszyć lub całkiem wyeliminować pojawiający się dyskomfort związany z obcasami, dzięki swojej miękkości i zdolności amortyzacji. Nasz sklep internetowy oferuje najpopularniejsze półwkładki żelowe do butów na obcasie. Ten rodzaj wybierany jest tak często ze względu na to, że są niewidoczne, a jednocześnie dają uczucie miękkości pod najbardziej wrażliwym punktem śródstopia. Do zmniejszenia rozmiaru butów naszych klientów częściej wybierane są półwkładki skórzane. Wkładki ze skóry naturalnej mogą być cienkie lub grubsze, jeśli są uzupełnione o warstwę lateksu lub poduszkę piankową.

Wygodne buty dzięki półwkładkom naszego sklepu internetowego

Mając do czynienia z za dużym obuwiem zastanawiamy się czy będzie ono dla nas dobre, czy nie będzie za bardzo latało na nodze, a tym samym powodowało dyskomfort podczas chodu. Wtedy warto sięgnąć po półwkładki do luźnego obuwia, a przy okazji skorzystać z darmowej dostawy, która jest dostępna od kwoty 150 zł. Komfort użytkowy tego akcesorium zapewnia powierzchnia przylepna, która powoduje, że półwkładka nie przesuwa się w obuwiu. Misją naszego sklepu jest kładzenie jak największego nacisku na wygodę i zadowolenie naszych klientów z zamówienia i obsługi klienta. Ocena wygody obuwia może się znacznie poprawić po dodaniu do zamówienia wkładek.

Więcej

Półwkładki do butów Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji