Informacje

Nowe produkty

Promocje

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Obuwie Joanna - Rzeszów, Gałęzowskiego 6

Sandały damskie

Sandały damskie to nieodzowny atrybut każdej kobiety w czasie letnich upałów. Szczególnie popularne i zawsze modne na wszelakiego rodzaju obcasach, koturnie, jak też wygodne płaskie w wariacjach z odkrytymi palcami czy zakrytymi, odkrytą piętą lub zakrytą. Szczególny urok mają te które pieczołowicie trzeba wiązać wokół kostki lub wyżej łydki (rz...

Sandały damskie to nieodzowny atrybut każdej kobiety w czasie letnich upałów. Szczególnie popularne i zawsze modne na wszelakiego rodzaju obcasach, koturnie, jak też wygodne płaskie w wariacjach z odkrytymi palcami czy zakrytymi, odkrytą piętą lub zakrytą. Szczególny urok mają te które pieczołowicie trzeba wiązać wokół kostki lub wyżej łydki (rzymianki).

Większość pań wybiera klasyczne i zawsze modne kolory jak beżowy, czarny czy biały, ale letnie sandały do sukienki nie powinny być nudne, dlatego można się pokusić o kolorowe. Tu szczególnie polecamy piękne hiszpańskie wzory płaskich sandałków skórzanych lub takich na koturnie.

Lato to czas wyjazdów wakacyjnych jak i takich imprez jak wesela, tu z pewnością przydadzą się sandały w kolorach srebra czy złota, które z pewnością podkreślą swym kolorem wyjątkowość tego typu imprez.

Letnie wyjazdy turystyczne wymagają również specjalnego typu butów, gdzie najlepiej sprawdzą się wygodne sandałki z regulacją na rzepy z szerokimi, miękkimi paskami i podeszwą dopasowaną do pieszych wycieczek czy pielgrzymek.

Więcej

Sandały damskie Jest 299 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 299 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 299 elementów