Darmowe zwroty przez Paczkomat bez drukowania etykiety

Nasza promocja na darmowe zwroty trwa do końca roku 2022. Możesz kupować bez obaw i zwrócić towar do naszego sklepu za darmo. Zwroty przez Paczkomaty InPost są bardzo wygodne i nie wymagają drukowania etykiety.

Co zrobić aby zwrócić produkt za darmo bez drukowania etykiety?

1. Wejdź na stronę SZYBKIEZWROTY.PL. Wybierz rozmiar paczki i wypełnij formularz na stronie. Poczekaj na akceptację zwrotu max do 24h. Po akceptacji otrzymasz kod zwrotu na e-mail i SMS lub na aplikację InPost Mobile (jeśli z niej korzystasz).

2. Zapakuj paczkę dołączając wypełniony formularz zwrotu na paragonie imiennym. Przekreśl starą etykietę, jeśli korzystasz z tego samego opakowania. Napisz kod zwrotu na paczce. Możesz napisać go odręcznie.

3. Udaj się do dowolnego paczkomatu w okolicy. Na ekranie paczkomatu wybierz "Nadaj paczkę" i wpisz kod zwrotu lub zeskanuj kod QR (będzie dostępny na mailu lub w aplikacji). Gdy skrytka się otworzy włóż do niej paczkę i zamknij ją. To wszystko! Gdy zwrot do nas dotrze, przyjmiemy go i zwrócimy środki na konto bankowe podane przez Ciebie w formularzu zwrotu, który dołączyłeś/aś do paczki.

Jeśli potrzebujesz dodatkowych instrukcji wejdź na stronę INPOST.PL/SZYBKIE-ZWROTY. Znajdziesz tam filmy instruktażowe, jak zwrócić paczkę krok po kroku.

Ważne informacje

1.Dołącz do odsyłanej paczki paragon i wypełniony formularz zwrotu, wydrukowany na dole paragonu imiennego, który otrzymałeś/aś w paczce lub skorzystaj z naszego formularza do druku: FORMULARZ ZWROTU

2. Nie oklejaj oryginalnych pudełek taśmą, zapakuj je w opakowanie, w którym dostałeś/aś przesyłkę lub zabezpiecz je papierem/grubszą reklamówką foliową.

3. Zwracany produkt nie może nosić śladów użytkowania.