Katalog

Włączone filtry:
Kolor

Informacje

Nowe produkty

Promocje

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Obuwie Joanna - Rzeszów, Gałęzowskiego 6

Podpiętki do butów

Wkładki na obtarte pięty

Podpiętki to znane lub mniej znane akcesorium obuwnicze, które spełnia funkcję profilaktyczną, korekcyjną i leczniczą. Jak sama nazwa mówi umiejscawia się je w butach pod piętą, gdzie ich zadaniem jest amortyzacja stopy i stawów oraz eliminowanie wstrząsów podczas chodzenia. Podpiętki poprawiają komfort chodzenia i częst...

Wkładki na obtarte pięty

Podpiętki to znane lub mniej znane akcesorium obuwnicze, które spełnia funkcję profilaktyczną, korekcyjną i leczniczą. Jak sama nazwa mówi umiejscawia się je w butach pod piętą, gdzie ich zadaniem jest amortyzacja stopy i stawów oraz eliminowanie wstrząsów podczas chodzenia. Podpiętki poprawiają komfort chodzenia i często eliminują powstający ból np. przy źle dobranym obuwiu. Jest wiele rodzajów podpiętek i wszystkie nieznacznie różnią się od siebie właściwościami i przeznaczeniem, dlatego warto poświęcić chwilę, by dobrać akcesorium idealne do potrzeb.

Masz problem, bo buty obcierają Ci piętę i nie da się w nich chodzić? Nie spisuj nowych butów na straty, wkładki pod pięty dadzą sobie radę z bólem i obtarciami. Dzięki podniesieniu pięty, za wysoki zapiętek buta nie będzie uciskał wrażliwego miejsca i ból zniknie. Na tę dolegliwość, w ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz podpiętki korkowe ze skórą lub bez. Ten model wkładki podwyższające 1 cm posiada właściwości higieniczne dzięki cienkiej warstwie skóry. Antywstrząsowe właściwości korka ochronią twoje stopy i stawy przed przeciążeniem. Gdy pojawia się problem z nierówną długością nóg pomocne powinny być podpiętki podwyższające, które włożone do jednego z butów wyrównają długości nóg. Wkładki do butów podwyższające polecane są również dla osób, które chcą dodać sobie parę centymetrów wzrostu.

Żelowe podpiętki do butów na obcasie

Często zdarza się, że wybierając buty na obcasie kierujemy się jedynie aspektami wizualnymi, jednak później w trakcie chodzenia potrzebujemy większej wygody. Podpiętki żelowe do butów są najczęściej wybierane do obuwia na obcasie, sandałów i klapek, gdyż są niewidoczne. Wkładki żelowe pod pięty są miękkie i przyjemne dla stóp oraz posiadają właściwości antybakteryjne. Podpiętki żelowe zmniejszają siłę nacisku stopy na podłoże, dzięki czemu redukują ryzyko urazów.

Specjalny produkt na ostrogi piętowe

Ostroga piętowa to nienaturalna narośl kostna pojawiająca się na kości piętowej w wyniku nadmiernych wstrząsów, skoków i pracy stojącej. Problem ten dotyka dużej ilości ludzi, powodując ból i dyskomfort podczas chodzenia. Nasze kategorie podpiętki na ostrogi mogą zaradzić na tę dolegliwość i poprawić komfort poruszania się. Specjalne wkładki na ostrogi posiadają wykrojoną dziurkę w miejscu powstawania bólu. Dzięki pustej przestrzeni nic nie podrażnia danych miejsc bólowych. Jeśli borykasz się z tym problemem, warto wypróbować podpiętki ortopedyczne. Przy bardzo bolących ostrogach często konieczna będzie ocena lekarza, czy aby takie zapiętki będą dla Ciebie bezpieczne.

Więcej

Podpiętki do butów Jest 10 produktów.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów