Katalog

Informacje

Nowe produkty

Promocje

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Obuwie Joanna - Rzeszów, Gałęzowskiego 6

Botki

Botki damskie to niewątpliwie jedne z najbardziej uniwersalnych butów. Wśród botków znajdziemy takie, które służą nam jako obuwie jesienne czy wiosenne. Obecnie ze względu na łagodne zimy oraz na fakt, że w większości przypadków pokonujemy drogę do pracy samochodami lub komunikacją miejską służą nam jako buty na zimę. Oczywiście w większości są ...

Botki damskie to niewątpliwie jedne z najbardziej uniwersalnych butów. Wśród botków znajdziemy takie, które służą nam jako obuwie jesienne czy wiosenne. Obecnie ze względu na łagodne zimy oraz na fakt, że w większości przypadków pokonujemy drogę do pracy samochodami lub komunikacją miejską służą nam jako buty na zimę. Oczywiście w większości są one ocieplane tzw. kocem obuwniczym, który świetnie sprawdza się zarówno w okresach jesienno-wiosennych jak i zimą. Jest praktyczniejszy od ocieplenia kożuchem chociażby z tego tytułu, że nie zbija się i nie filcuje oraz nie pozostawia na rajstopach czy skarpetach trudnych do wyczesania i usunięcia pozostałości.

Dominującym kolorem w tego typu butach jest klasyczny czarny, ale nie sposób pominąć obecnie co raz modniejszego brązu, czy bordo. W brew pozorom również granat może być uniwersalnym kolorem jak czarny. Wystarczy, że będzie odpowiednio ciemny.

Ze względu na materiał z jakiego wykonane mogą być nasze botki w większości przypadków z pewnością będzie to skóra naturalna licowa lub ostatnio modne zamsze oraz ich substytuty z materiałów eko, czyli eko-skóry czy zamsze sztuczne, welury, które to w utrzymaniu są łatwiejsze jak zamsze naturalne i w przeciwieństwie do naturalnych można je myć na mokro.

Obcasy które możemy spotkać w botkach to tak jak w kozakach pełna gama od szpilek, koturnów, klocków, słupków po bardziej płaskie typu oficerek. Na co zwracać wybierając obcas - na pewno na nasze preferencje i wygodę, ale i na praktyczne aspekty jak chociażby grubość spodu pod palcami tzw. podsuwka. Grubszy spód pod palcami podnosi komfort chodzenie, niweluje nierówności ale i też zapobiega marznięciu w palce u stóp. Tak - grubszy spód botka równa się cieplejsze buty w palcach. Warto na to zwrócić uwagę mając na uwadze jeżdżenie komunikacją miejską i czekanie na przystankach. Natomiast grubszy obcas to stabilność na już często śliskich chodnikach późną jesienią czy zimą.

Więcej

Botki Jest 172 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 172 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 172 elementów